Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Rzeszów

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

podkarpackie

Miasto:

Rzeszów

Powierzchnia:

116.32 km²

Ludność:

186858

Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach

Nad wynikami organicznymi głównych wyszukiwarek internetowych (np. Google, Bing), wyświetlają się reklamy płatne. Nasza agencja SEM prowadzi właśnie tego rodzaju kampanie linków sponsorowanych, korzystając z usługi AdWords. Dzięki temu, będą Państwo mogli kierować swoją ofertę do tych konsumentów, którzy w danej chwili potrzebują konkretnie tego, co firma ma w ofercie. To świetny sposób na to, aby przyciągać potencjalnych klientów z okolicy oraz błyskawicznie podnieść liczbę odwiedzin na stronie.

Przedsiębiorstwa działające lokalnie (np. warsztat mechanika, szkoła pływania, pizzeria, gabinet kosmetyczny i inne) często stosują kampanie AdWords, aby docierać do internautów wpisujących zapytania związane z konkretnym miastem, a nawet dzielnicą. Z pomocą odpowiednich narzędzi, skompletujemy dla Państwa najbardziej optymalną listę słów kluczowych, związanych z działalnością firmy oraz jej położeniem. Co więcej, poprzez remarketing, można również kierować swoją ofertę do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili już Państwa stronę.

Widoczność firmy na najpopularniejszych platformach

Reklama AdWords pozwala promować swój biznes tam, gdzie zasięg jest największy – w powszechnie używanych wyszukiwarkach internetowych oraz na popularnych portalach związanych z określoną branżą. Jak wiadomo, im więcej trafionych odbiorców, tym większa szansa na maksymalizację zysków.

Ukierunkowanie na potencjalnego klienta

Kampanie reklamowe AdWords to świetny sposób na to, aby kierować swoje działania marketingowe na sprecyzowanego konsumenta. System ma bowiem dostęp do informacji na temat jego wieku, lokalizacji, płci, a także wpisywanych przez niego w wyszukiwarkę haseł. Takie zawężenie grupy odbiorców pozwala wykorzystywać środki przeznaczone na linki sponsorowane niemal jedynie na kliknięcia, które mogą zaowocować nawiązaniem transakcji.

Informowanie o wyprzedażach i promocjach

Nasz specjalista AdWords dostosuje konfigurowaną kampanię pod aktualne zapotrzebowania Państwa firmy. Jest to doskonały sposób na powiadomienie konsumentów o aktualnych promocjach lub produktach dostępnych tylko w danym sezonie. Dzięki temu, że linki sponsorowane pojawią się od razu, świetnie sprawdzają się zarówno w formie długofalowej reklamy online, jak i w przypadku jednorazowych akcji.

Profesjonalny marketing w wyszukiwarkach

Nasza agencja SEM posiada bogate doświadczenie w marketingu internetowym, co pozwala nam w przemyślany i efektywny sposób obsługiwać reklamy AdWords, aby przynosiły przedsiębiorcom jak najwięcej korzyści. Opiekunem każdego klienta, korzystającego z tej usługi, zostaje ekspert z certyfikatem Google, który kontroluje przebieg kampanii i na bieżąco ją optymalizuje.

Skuteczna promocja biznesu w sieci

AdWords to system reklamy online, który zapewni Państwa firmie większe zainteresowanie proponowaną ofertą.
Obecnie najłatwiej dotrzeć do konsumentów drogą elektroniczną – przez wyszukiwarkę Google, portale społecznościowe i popularne strony www. W dzisiejszych czasach niemal każdy korzysta bowiem z komputera, smartfona czy tabletu, aby porównywać ceny i jakość usług oraz towarów.
Warto więc promować się w Internecie, aby to właśnie na Państwa ofertę trafiał potencjalny klient. Kampanie linków sponsorowanych działają w systemie Pay Per Click (w skrócie PPC), co oznacza płatność wyłącznie za kliknięcia, które przenoszą użytkownika na Państwa witrynę.

Reklamować się w ten sposób może usługodawca, hurtownia, sklep stacjonarny lub internetowy i nie tylko – w każdym przypadku wspominany model rozliczania wygląda tak samo. Nie zapłacą Państwo więcej, niż zostało to ustalone na początku, a dzięki odpowiedniej optymalizacji kampanii, kliknięcia internautów będą w znacznej większości trafione, a więc opłacalne.

Doprecyzowana reklama

System AdWords pozwala na zaawansowaną personalizację kampanii, jako że słowa kluczowe zostaną dostosowane odpowiednio do oferty firmy, a reklama trafi do skonkretyzowanego odbiorcy, który w danym momencie nastawiony jest na zakup.

Błyskawiczny efekt

W przypadku kampanii reklamowych AdWords, nie ma potrzeby długotrwałego oczekiwania na wyniki, gdyż może ona wystartować od razu po uiszczeniu wpłaty na konto. Jest to elastyczny marketing w wyszukiwarkach, gdyż zapewnia dowolność modyfikacji treści reklam oraz dostosowania harmonogramu ich wyświetlania. Nasz certyfikowany ekspert zoptymalizuję strategię działania w taki sposób, aby jak najpełniej wpisać się w Państwa oczekiwania.

Informowanie o efektach prac

Nasza agencja SEM działa na jasno określonych zasadach, dlatego udostępnia swoim klientom raport o przebiegu przeprowadzonej kampanii AdWords. Dowiedzą się z niego Państwo m.in. które słowa kluczowe wygenerowały najwięcej kliknięć i jaki był koszt każdego z nich.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy